Olimpiada, 16,02.2008

Z okazji Roku św. Pawła w naszej szkole w dniu 16 lutego 2008 r. uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i I klasy gimnazjum przystąpili do I etapu pierwszej w historii naszej szkoły Olimpiady Wiedzy Religijnej, która została poświęcona postaci św. Pawła Apostoła, jego działalności misyjnej oraz życiu pierwszych chrześcijan. Tekstem źródłowym konkursu były Dzieje Apostolskie, na podstawie których ułożono czterdzieści pytań testowych.

Do II etapu I Olimpiady Wiedzy Religijnej Bruksela 2008 św. Paweł Apostoł Narodów zakwalifikowali się następujący uczniowie:
1.Marcin Gutmański 2.Patrycja Czapska 3.Paweł Kryński 4.Mariusz Łosicki 5.Sylwia Kuryś 6.Magdalena Zdanowicz 7.Kamil Gutmański 8.Dominika Jakubowska 9.Anna-Maria Dooms 10.Grzegorz Chmielewski 11.Mateusz Idźkowski 12.Piotr Marczewski 13.Gutmański Łukasz 14.Anna Boratyńska 15.Paulina Sosnowska

Pragnę gorąco podziękować wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu wiedzy o św. Pawle Apostole za poświęcony czas, za przygotowanie się do eliminacji szkolnych oraz za Wasz trud, zaangażowanie i płynącą z Was radość ze zdobywania wiedzy. Powodzenia w kolejnych eliminacjach!

03 01 02 


Created with Jalbum 8.9 | Skin: Showcase by Björn Fant