Ślubowanie, 22,10.2011

22 październik 2011 był wyjątkowym dniem dla Pierwszaków, którzy złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów Filii im. Jana Pawła II Szkolnego Punktu Konsultacyjnego przy Ambasadzie RP w Brukseli. Tego dnia również obchodziliśmy Święto Patrona naszej szkoły.
W kościele Notre Dame de la Chapelle podczas Mszy Św. o godz. 12.00 odbyła się Uroczystość Pasowania Uczniów Klas Pierwszych. Do pasowania przystąpiło ok. 120 uczniów. Zanim jednak dzieci zostały pasowane musiały wykazać się wiedzą o Patronie naszej szkoły, przygotowaniem do nauki w szkole i odpowiedzieć na zagadki zadawane przez o. Władysława Walaszczyka. Po tak radosnych i pełnych wrażeń chwilach nadszedł czas aby w obecności proboszcza, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, rodziców oraz swoich pań wychowawczyń dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Głośno ślubowały kochać Boga, być dobrymi Polakami, dobrze się uczyć, wzorowo się zachowywać, z szacunkiem odnosić się do osób dorosłych oraz dbać o dobre imię naszej szkoły.
Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły! Zostaliście nowymi członkami, naszej wielkiej szkolnej rodziny!

01 02 03 04 05 


Created with Jalbum 8.9 | Skin: Showcase by Björn Fant